Giewałd Giewałd Giewałd Giewałd

Drzwi wejściowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości drzwi wejściowe firm Hormann i Krispol, zarówno w wersji stalowej malowanej lub okleinowanej jak i drzwi w całości wykonane z aluminium.

 

Drzwi zewnętrzne Hormann TopComfort 

  Wzór wypełnienia jest zintegrowany z przylgą skrzydła drzwiowego, dlatego profil skrzydła jest zawsze widoczny od zewnątrz. Od wewnątrz jest widoczna zaokrąglona, przycięta na skos listwa przyszybowa z uszczelką.

 


Drzwi zewnętrzne Hormann TopPrestige  

Profil skrzydła drzwiowego jest od zewnątrz całkowicie zakryty przez wzór wypełnienia. Dlatego w tej droższej wersji drzwi z wypełnieniem zakrywającym skrzydło, profil skrzydła jest nie widoczny od zewnątrz. Jedyny w swoim rodzaju, wąski, obwiedniowy profil skrzydła bez listwy przyszybowej oraz bez widocznej uszczelki zapewnia atrakcyjny wygląd drzwi od środka.

 

 

Drzwi zewnętrzne Hormann ThermoPro

Stalowe drzwi zewnętrzne standardowo wyposażone w wielopunktowe ryglowanie zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo bogata oferta wzorow i kolorów z mozliwością zastosowania doświetla bocznego sprawia, iż jest to wyjątkowa oferta stanowiąca doskonałe zrównoważenie stosuku ceny do jakości.

 

 

Drzwi wejściowe aluminiowe SOLANO firmy KRISPOL

Charakteryzują się bogatym wyborem wypełnień oraz wysokim poziomem wykonania. Istnieje możliwość zastosowania różnorodnej gamy okuć co wpływa pozytywnie na poziom bezpieczeństwa, a połączenie z indywidualnie wybranym wypełnieniem oraz rodzajem przeszklenie powoduje stworzenie produktu niepowtarzalnego, podkreślającego wyjątkowość i gust posiadacza.