Giewałd Giewałd Giewałd Giewałd

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi EI 30 i EI 60 jedno- i dwuskrzydłowe.

Zamknięcia przeciwpożarowe nie dopuszczajążadnych kompromisów. Produkcję tych zamknięć, ratujących życie i chroniących mienie, należy powierzyć specjalistom. W razie zagrożenia musi istnieć gwarancja pewnej ochrony. Zdecyduj się na zamknięcia przeciwpożarowe firmy Hörmann. W formie klap, drzwi, bram i elementów z wielkopowierzchniowym przeszkleniem. W firmie Hörmann znajdziesz kompetentnego partnera dysponującego szeroką ofertą dla wszystkich rozwiązań indywidualnych w budownictwie. 

Skorzystaj z know how zdobytego w ciągu 30 lat doświadczeń.

Kupując zamknięcia przeciwpożarowe Hörmann decydujesz się na jakość, ochronę i bezpieczeństwo na długie lata. Wszystkie zamknięcia spełniają normę DIN 4102 i posiadają urzędową aprobatę Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej w Berlinie. Ponadto podlegają bieżącej kontroli jakości i są wytwarzane w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Na tym bezpieczeństwie możesz polegać. 

Ochrona przeciwpożarowa z dodatkową funkcją.

Hörmann dostarcza ognioodporne EI 30 i EI 60 w zależności od wymagań wyposażone w dodatkowe funkcje zabezpieczające, także jako drzwi wielofunkcyjne.

Nasi Partnerzy